Nabídka zaměstnání

Na naše provozovny Praha 10 - Strašnice, Praha 6 - Ruzyně, Praha 4 - Chodov a Praha 9 - Čakovice hledáme pracovníky na pozici:

Mechanik pneuservisu

Náplň práce: Správa vozových parků, práce s nejmodernější technikou, praxe není nutná - rádi Vás zaškolíme.

Požadujeme:

  • Časovou flexibilitu,
  • samostatnost a spolehlivost,
  • manuální zručnost,
  • ochotu učit se novým věcem,
  • čistý trestní rejstřík,
  • vhodné pro absolventy.

Nabízíme:

  • Mladý kolektiv,
  • zázemí stabilní společnosti,
  • práci na nejmodernějších strojích,
  • firemní oblečení,
  • zázemí pro zaměstance (kuchyňka, šatna, sprcha),
  • firemní teambuldingy,
  • slevy na firemní výrobky/služby,
  • příspěvky na stravování,
  • pět týdnů dovolené,
  • mzda 45 000 Kč.

Své životopisy zasílejte prosím na zamestnani@pneuprochazka.cz nebo volejte 235300545

Mechanik nákladního pneuservisu

Na naše provozovny Praha 6 - Ruzyně a Praha 9 - Čakovice hledáme pracovníky na pozici "mechanik nákladního pneuservisu".

Popis pracovní pozice je shodný jako mechanik pneuservisu.

Nabídka brigád

Provozovna v Praze 6 - Ruzyni a v Praze 10 - Strašnicích hledá brigádníky na pomocné práce v pneuservisu. Bližší informace poskytne příslušná provozovna.