Nikdo nepochyboval, jak to celé uděláme, prostě bylo rozhodnuto, že jdeme do toho. Otec v garáži našeho rodinného domu na Praze 6 podnikal už od prosince 1989. Prováděl antikorozní nástřiky podvozku a dutin automobilů, ale byl to "strašnej smrad" :o), a bylo jasný, že to nepůjde dlouho. Nápad pneuservisu byla ta spása. Otec tehdy koupil za všechny úspory zouvačku a vyvažovačku. Na kompresor už nebyly peníze, tak jsme ho svépomocí doma uzpůsobili ze staré nákladní Tatrovky.

Garáž (Pneuservis) jsme otevřeli v únoru 1992 a tím to celé začalo. O pneumatikách jsme věděli málo, ale o věcech jako účetnictví, bankovnictví a obchodování už vůbec nic. Tehdy jsme ani nepředpokládali, že pneumatiky vůbec budeme prodávat. Tehdy byla praxe taková, že si lidi pneumatiky koupili v Barumce a do pneuservisu je jeli pouze namontovat.

Během cca roku jsme si získali docela pěkný okruh klientely. Dodnes nevíme, jak se nám to podařilo, a jsme velice potěšeni, když se dnes bavíme se starými zákazníky, kteří k nám jezdí od začátku, a vzpomínáme na staré časy.

V roce 1994 jsme přijali prvního zaměstnance (Martin Sedlák - vedoucí servisu Praha 10 - Strašnice) a v následujících letech dalších pět zaměstnanců. Všichni u nás pracují dodnes.

Během doby jsme začali pneumatiky prodávat. V devadesátých letech u nás nebyla obchodní zastoupení výrobců pneumatik a proto jsme pro pneumatiky jezdili do Německa a Rakouska. Postupně od nás začaly pneumatiky kupovat i další pneuservisy a autosalony a sklad v Papírenské ulici už nestačil a zároveň pneuservis v rodinném domě byl přeplněná katastrofa. V ulici mnoho aut a budoucnost byla možná, ale pouze v novém objektu.

V roce 1997 jsme do hry přibrali banku, koupili pozemek, začali stavět a v roce 2000 jsme otevřeli nový moderní pneuservis na Praze 6 - Ruzyni. V roce 2004 následovalo otevření pneuservisu na Praze 4 - Chodově, v roce 2007 jsme zřídili centrální sklad v Dobrovízi u Prahy, v roce 2010 jsme převzali pneuservis v Praze 9 - Čakovicích po firmě Kafka a v roce 2012 jsme otevřeli pneuservis na Praze 10 - Strašnicích.

V současné době zaměstnáváme 75 zaměstnanců.

Prohlédněte si naše pobočky.