Profesionalita, dostupnost kvalitních zahraničních pneumatik, které u nás nebyly obvyklé, se mezi motoristy rozkřikla a tak netrvalo dlouho a díky velkému pracovnímu nasazení, pracovitosti a vstřícnosti k zákazníkům otevírá PNEU PROCHÁZKA pobočku v Ruzyni. Ta disponuje zázemím pro uskladnění pneumatik, moderním přístrojovým vybavením a vstupní halou sloužící klientům jako pohodlné útočiště před nevlídným počasím při čekání.

Pneuservis PNEU PROCHÁZKA dále sbíral spokojené zákazníky a když již kapacitně provozovna v Ruzyni nestačila, byla otevřena další, tentokrát na Chodově. Byla přestavěna z bývalé kotelny. Nabízí rovněž komfort pro klienty a zázemí pro vyškolený personál spolu s profesionálním vybavením na věškeré práce související s diagnostikou, opravou a přezouváním pneumatik.

Když kapacitně přestala vyhovovat i provozovna Praha Chodov, rozhodli se bratři Procházkové vystavět zcela novou, moderní, dostatečně kapacitně dimenzovanou pobočku ve Strašnicích, aby mohli obsluhovat i klienty, kteří jsou z opačné části Prahy. Provozovna Strašnice disponuje deseti místy se zvedáky, dvěma boxy pro ruční mytí, šetrnou automyčkou s plochými lamelami, rozsáhlou vstupní halou se zázemím pro klienty, showroom a tři patra pro uskladnění pneumatik.

Poslední akvizicí byla provozovna v Čakovicích. Jedná se opět o moderní pobočku, která má za cíl obsloužit klienty ze spádové oblasti SV Prahy.